Gładysz Michał czekam na tel.: 888-698-754

O firmie

Firma GENEO oficjalnie rozpoczęła swoją działalność w październiku 2009 roku choć jej prawdziwe początki sięgają kilku lat wcześniej. Przygoda z mikroprocesorami rozpoczęła się jeszcze na studiach wydziału Fizyki Technicznej Politechniki Warszawskiej na specjalizacji optoelektronika. Wtedy to młodzieńcza fascynacja światem elektroniki spotkała się z potężnym zapleczem technicznym i merytorycznym jaki dawał ten prestiżowy wydział.

Dziś realizujemy, bądź współuczestniczymy w realizacji projektów urządzeń mikroprocesorowych na potrzeby wielu dziedzin. Od prostych sterowników oświetlenia, niestandardowych centralek alarmowych przez moduły sterujące na potrzeby motoryzacji, urządzeń medycznych, diagnostycznych czy pomiarowych, analizatory bądź przetworniki sygnałów dla laboratoriów badawczych aż po loggery GPS, akcelerometry często stosowane w modelach RC  a także wiele innych..

W swojej działalność stawiamy na zaufanie oraz zadowolenie klienta. Pracujemy z zamiłowaniem i zaangażowaniem. Etyka biznesu również nie jest nam obca. Podczas realizacji projektu utrzymujemy stały kontakt z klientem przez co może On monitorować postępy prac. Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Gdy trzeba wspomożemy radą, zaproponujemy bardziej niezawodne, prostsze bądź tańsze rozwiązanie.

Każdą wolną chwilę poświęcamy na poszerzanie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzanie naszej oferty. Zgłębiamy tajniki coraz to nowszych procesorów, poznajemy najświeższe środowiska programistyczne, śledzimy trendy w branży elektronicznej aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni. Zapraszamy do współpracy.